3475 Figurin
dansande kvinna, bemålat gips. Höjd: 39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024 -
3649 Figurin
Dansande kvinna, höjd: 28
Såld: 750 kr
Såldes den 9 november 2009 -
6154 Figurin
Dansande kvinna, höjd: 27 cm(lagning)
Såld: 350 kr
Såldes den 8 september 2008
5185 Figurin
Rosenthal, "Dansande kvinna" 20-tal, H.31
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 november 2004 -
9020 FIGURIN
Rosenthal, Dansande kvinna, H23
Såld: 2.300 kr
Såldes den 5 juni 2001 -
3222 FIGURIN
Dansande kvinna, (sk)
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2000
3223 FIGURIN
Dansande kvinna, (sk), Royal Dux, H17
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2000